Laureaci ogólnopolskiego konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940.”

Najlepsi w Polsce!
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły – Paweł SZCZEPANIK i Oliwia OWCZAREK zostali laureatami II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „POLSKIE SERCE PĘKŁO. KATYŃ 1940”. Inicjatorem konkursu jest marszałek sejmu Elżbieta Witek, a organizatorem Kancelaria Sejmu.
II MIEJSCE zajął Paweł SZCZEPANIK uczeń klasy II, natomiast Oliwia OWCZAREK, uczennica klasy I, zdobyła IV MIEJSCE.
Oboje uczą się w technikum na specjalizacji – technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Sukces w konkursie zapewnili sobie przygotowując projekty plakatów. Do konkursu uczniów przygotował nauczyciel – Janusz Koniecki. Prace laureatów można zobaczyć tutaj.

II MIEJSCE – Paweł SZCZEPANIK

IV MIEJSCE – Oliwia OWCZAREK

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Uczeń naszego Technikum SPSK Piotr Czajka kolejny raz został Stypendystą Prezesa Rady Ministrów za bardzo dobre wyniki w nauce. Gratulujemy Mu serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!