Współpraca z Politechniką Śląską

W ramach współpracy naszej szkoły z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej dostaliśmy zaproszenie do wysłuchania wykładu dr. inż. Michała Kręcichwosta na temat: „Od sinusa do sygnału mowy” w ramach cyklu „INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA WOKÓŁ NAS”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 16.12.2021 r. o godz. 16.00 za pośrednictwem platformy ZOOM oraz kanału YOUTUBE.

Dane do logowania zostały wysłane do uczniów naszej szkoły za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Cykl wykładów popularnonaukowych INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA WOKÓŁ NAS to seria interesujących wykładów popularnonaukowych. Zachęcamy do korzystania w dowolnym momencie z nagrań wykładów wygłoszonych dotychczas: 

Gwiezdne Wojny są bliżej niż myślisz… (dr Sławomir Suchoń) 

Inżynier i lekarz – wspólne dzieło (prof. Witold Walke) 

Ile sinusów jest w człowieku i inne doniesienia z organizmu (prof. Paweł Badura) 

Bionika, czyli rzecz o procesach biologicznych w nauce (prof. Ewaryst Tkacz) 

Modelowanie wypadków samochodowych (dr Michał Burkacki) 

Dotknij pomysł! Druk 3D w inżynierii Biomedycznej (dr Wojciech Kajzer) 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Wydziału Inżynierii Biomedycznej: 

www.polsl.pl/rib